świece dekoracyjne - co sądzicie !!!

Technika ozdabiania przedmiotów polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię wzoru wyciętego z papieru.

świece dekoracyjne - co sądzicie !!!

Postautor: paulaamorek » 21 maja 2015, 15:37

Witam drogie Pani jestem matka wychowującą małego synka ,mam "mnóstwo" hehe wolnego czasu ,małym zajmują sie dziadkowie- jest ich pępkiem świata , znalazłam w internecie pewien artykuł o Produkcji Swiec rzezbionych - z racji tego że jestem po szkole plastycznej bardzo mi sie ten pomysł spodobał - drążyłam temat , dzwoniłam ,pisałam i wydaje sie byc to całkiem ciekawym zainteresowaniem przy wolnym czasie .Od pewnej firmy zakupiłam topielnik i inne rzeczy do wykonywania tych świec i własnie na nie czekam , myśle ze w poniedziałek otrzymam wszystko i bede mogła zacząć sie bawić w swój własny zakład artystyczny , naoglądałam sie mnóstwo filmików na youtubie i tak sie wkręciłam ze mój kochany mąż zasponsorował mi całe to przedsięwzięcie, czy może któraś z was robiła kiedyś takie świece - może wiecie gdzie je sprzedawac ( oprucz allegro,internetu i znajomych nic nie przychodzi mi do głowy ) możę galerie handlowe - sklepy z pamiątkami ???hmmm mam nadzieję ze podołam - jak wykonam pierwsze świece to sie pochwalę - może bedziecie chętne do zakupu heheh .Jak cos to piszcie każda dobra rada jest na wage złota .Pozdrawiam wszystkie Panie Biznesu .
paulaamorek

Re: świece dekoracyjne - co sądzicie !!!

Postautor: Kinga » 20 sie 2016, 23:45

Moim zdaniem pomysł całkiem dobry. My często dekorujemy mieszkanie takimi świecami. Nie tylko, gdy są zapalone, stanowią super dekorację.
Kinga

Re: świece dekoracyjne - co sądzicie !!!

Postautor: qu_mag » 12 sty 2017, 21:48

Bardzo fajna sprawa, z pewnością wyglądają nietuzinkowo w każdym mieszkaniu.
qu_mag

Wróć do Decoupage